Oto Çekiciyiz

7/24 Yol Yardım 0530 936 76 00

Contact us now
0545 413 35 35

İstanbul Oto Kurtarıcı

İstanbul-Oto-Kurtarıcıİstanbul oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız halinde işletmemize açacağınız telefon sonrası oto çekici ve yol yardım ekibi derhal yola çıkarak size ulaşır.

Avrupa tarafında bulunan merkez ofisten yapılan yönlendirme sonrasında Anadolu yakasına kadar uzanan hizmet ağımızdan istifade eden değerli firmalara aylık ve yıllık toplu oto kurtarma ve çekici işlerinde yardımcı olarak kısa sürede hızlı çözümleri bünyemiz altında üretiyoruz.

Sistemli şekilde çalışmaları yaparken alınan bir takım önlemlerin kusursuz işlemesi için önce emniyet ile başlayarak çalışma arkadaşlarımızın eğitimlerine büyük önem gösteriyoruz.

15 milyona yakın insan topluluğuna gerekli ihtiyaç olduğunu bildiğimiz yol yardım işlerini profesyonel olarak yapmayı kendi alanımızı genişletmeyi hedef olarak belirledik öyle hareket almaya karar verdik.

İstanbul oto kurtarıcı dışarıdan gelen geçen misafirlerin arabalarının il sınırları içerisinde kalması durumunda sadece bir işaretiniz ile tüm ekiplerin sizin adınıza canla başla koşturmasını görebilirsiniz.

Çalışma prensibi olarak disiplinli olmayı kesinlikle doğruluktan taviz vermeyen şirket yönetimi yaptığı akıllı yatırımlarla sizlere daha iyi biçimde hizmet vermek adına yeni modelli arabaların bünyemize katılmasını sağlıyoruz.

İstanbul bir ucundan diğer köşesine kadar yaklaşık 150 kilometre mesafeye yakın olduğunu hesaba katarsanız oto kurtarma ile yol yardım taleplerini sizlerinde hesaplamasını isteriz.

Günün her dakikasında acil çağrıları alarak oto çekici isteklerine anında çözüm üreten firmamızın oto kurtarıcı işinin tüm inceliklerini iyi şekilde bilmesinin avantajlar sağladığını İstanbul oto kurtarıcı farkıyla yaşayacaksınız.

Kurumsal işletmelerin sıfır araba taşıma firması aradıklarında ilk akla gelen işletme olmamızın tesadüf olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz adımızın bu kadar fazla geçtiği sektörün yıldızı olana kadar hiç yorulma hissini kabul etmiyor arkamıza bakmadan yolumuz üzerinde yürüyüşümüzü sürdüreceğiz.

Değerli ekibimizin Türkiye yollarında oto kurtarıcı ve yol yardım arabalarıyla size ait emanetlerin geciktirmeden ulaşmasında yardımcı olmaları oto çekici işletmesi olarak başarımızın verdiği güzellik olduğunu düşünüyoruz.

Oto kurtarma araçlarıyla günün tüm vakitlerinde bizden yardım isteğinizi çabuk şekilde karşılamak adına çift vardiyalı çalışma stiliyle birleştirerek hiç kapanmayan işletmeyiz.

Bütün ilçelerde bizlere ait garaj ve ya İstanbul oto kurtarıcı araçlarının sadece size yardımcı olmak adına hazır beklediğini asla unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Oto Kurtarıcı başlıklı makalemizde Acil Çekici, Acil Kurtarıcı ve Acil Oto Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın