Oto Çekiciyiz

7/24 Yol Yardım 0530 936 76 00

Contact us now
0545 413 35 35

Eyüp Oto Tamir ve Bakım Servisi

Eyüp-Oto-Tamir-Servisiİstanbul’un en eski semtlerinden birisi olan Eyüp Sultan’da Eyüp gece gündüz açık tamirci olarak hizmet vermekteyiz.

Eyüp bölgesinde geldiğinizde arabanıza yaptığı zaman bizleri aramanız halinde arabanızın markasının önemi olmadan direkt olarak onarım ve tamir bakım servisine yapma tecrübesine sahibiz.

Eyüp gece açık tamirci tüm yedek parçaları temin edebilen normal binek araç ve lüks araçların mekanik boya kaporta elektrik sistemindeki arızaları giderebilecek teknik bilgiye sahip ustaları bulunduruyoruz.

Eyüp araba bakım merkezi gece gündüz müşterilerine dürüst şekilde hizmet vermekte görevli olup asla sizleri mağdur etmeden çalışır.

Eyüp oto tamir araç bakım servisi gündüzleri farklı kişiler geceleri ise ayrı ustalarla çalışarak çift mesai yapma konusunda oldukça deneyimde 24 saat programlı şekilde çalışır.

Eyüp ilçesinde bulunan tüm semtlerde kalmış bozulmuş arabaları kendi bünyesine ait kayar kasa çekici sabit kasalı araç ve ahtapot kurtarma arabasıyla taşıma konusunda usta olup hassas şekilde alır.

Eyüp araba tamiri uygun fiyatlı hesaplı Herkese uygun ustalık işçilik hizmetiyle siz değerli müşterilerini üzmez.

Eyüp Sultan Hazretleri’nin Türbesini ziyarete gelen misafirlerimizin bazı zamanlar bölgede arıza yapan arabalarını bizler vasıtasıyla yaparak tekrar geldikleri gibi sağlam şekilde dönmelerini sağlıyoruz.

Eyüp Sultan oto tamir bakım servisi olarak sevgili müşterilerimizin ihtiyaçları olan tüm hataların giderilmesi yedek parça konusunda yardımcı olmamız bizleri bu yolda uzun yıllardır tecrübe sahibi yapmıştır.

Eyüp Sultan gece açık araba servisi gece açık tamirci olarak sizleri kendi servislerimizle ağırlamaktan mutluluk duyacak yine geleceğinizi bizi tercih edeceğinizi belirtiriz.

Eyüp Sultan oto tamir atölyesi olarak köklü geçmişimiz deneyimli bilgimiz sayesinde tüm araçların nasıl yapıldığını bilgisayar desteği ile hasar tespitini gerçekleştiriyoruz.

Eyüp oto tamir noktaları ile sizlere elimizden gelen tüm gayreti göstererek tekrar yola çıkmanızda yardımcı olabilmek adına kesintisiz gün boyu ustalarımızla çalışıyoruz.

Uzmanlık alanımız olan araba bakım onarım oto tamiri ile 365 gün hiç kapatmadan gelen herkesin derdine çare olmayı bildik.

Eyüp Sultan açık oto tamirci adının hakkını veren işletmemiz sizlere hesaplı uygun koşullarda yardımcı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Acil Oto Çekici başlıklı makalemizde Acil Ahtapot Çekici, Acil Ahtapot Kurtarıcı ve Acil Araç Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.