Oto Çekiciyiz

7/24 Yol Yardım 0530 936 76 00

Contact us now
0545 413 35 35

Araba Bakım Servisi

Araba-Bakım-Servisiİstanbul araba tamir bakım servisi olarak siz değerli müşterilere önemli derecede yardımcı olarak her çeşit modelden aracın tamirini yapıyoruz.

İyi şekilde tertiplenmiş tamirhane diye bilinen yerde kolaylıkla yeniden yapım ve onarım için lütfen bizlerden yardım alırken gerekli bilgiyi veriniz.

Gece açık tamir ve bakım servisimiz günün bütün saatlerinde size özel olarak çalışma düzenlemesi yapmaktadır.

İsterseniz aracınızın başına ustamız ile gelerek yerinde bakılıp yapılacak şekilde ise direk olarak yapmaya çalışırız ayrıca gerekli olan parça değişimi yine açık parçacılarımız sayesinde kolay şekilde bulunur.

Avrupa yakası araba servisi altında çalışan tüm personellerimiz size yardım ederek aracın tekrar sağlıklı hale dönmesini başarılı olarak bitirir.

Anadolu yakasında yolda kalırsanız çekici yardımı ve usta gönderimi sağlar elimizden gelen gayretle sizlere kaybettiğiniz zamanı geri kazandırırız.

Bizi tercih ederken gerekli olan alt yapımız ve düzenli çalışmalarımız herkes tarafından takdirle karşılanıp saygı gösterilir.

Meslekte uzun seneler geçirmenin mutluluğu ve birikimi sayesinde geniş bilgiye sahibiz.

Profesyonel şekilde uygulanan araç servisimizde gelen bizleri ziyaret eden değerli kurum ve kişilere uygun şekilde iş yapılmaktadır.

Saat ve tarih problemi yaşamaz ne zaman bizi ararsanız kesinlikle sorunlarınıza yardım desteğini bizde bulabilirsiniz.

Yol yardım çekici için lütfen bize danışmadan hareket etmeyin.

Acil işiniz var ve aracınızın problemi büyük size yardımcı olmak adına araç gönderip sizleri gideceğiniz alana kadar bırakarak bize teslim ettiğiniz taşıtın kısa sürede çalışır hale gelmesini sağlamak bizim size karşı görevimiz ve sorumluluğumuz altındadır.

İstanbul çekici ve yol yardım ile arabaların sağlıklı bakımlı hale gelmesinde önemli ölçüde birikime ve donanıma sahip olmamız geçmişten günümüze gelen tertipli çalışmanın eseridir.

Uygun ve hesaplı araç bakımı randevu sistemi ile yapıldığından lütfen öncesinden bilgi almayı unutmayın.

Parça temini konusunda birlikte çalıştığımız tedarikçi firmaların kesinlikle 1. Sınıf orijinal parçaları sattığını bilmenizde yarar olacağını düşünüyoruz.

İşimizin gereği sürekli olarak eğitimlerden geçen çalışma arkadaşlarımız usta kalfa ve çırak olarak müşteri memnuniyetine saygı gösterip tüm çabaları gösterdiğine şahit olacaksınız.

Bizler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz resmi sitelerimiz sayesinde alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Levent Çekici başlıklı makalemizde Levent Akü Takviye, Levent Araç Çekici ve Levent Araç Kurtarıcı hakkında bilgiler verilmektedir.