Oto Çekiciyiz

7/24 Yol Yardım 0530 936 76 00

Contact us now
0545 413 35 35

Ana Sayfa

Oto-ÇekiciyizSizlere kendimizden bahsetmek istiyoruz.

90 yıllarında İstanbul Avrupa yakasında kurulum aşamasını tamamladıktan sonra Anadolu yakasında şube açarak oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım, oto kurtarma hizmetlerini tam kapasite ile yürütmeye çalışan işletmeyiz.

Her şartlarda acil oto kurtarıcı ve diğer yardım hizmetleriyle müşterilere kusursuz şekilde araba çekme ve taşıma sağlamak adına dur durak bilmeden hizmet vermekteyiz.

Bu arada çeşitli markaların sıfır kilometre arabalarını sevk noktasından hatasız sigortalı şekilde taşıyor güvenliğe had safhada önem veriyoruz.

Profesyonel yardım sağlayarak diğer kasko ve sigorta kuruluşlarına önemli derecede destek sağlıyor ve yapıyoruz tertipli personellerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Şimdi konum itibariyle Türkiye’de önde gelen yol yardım destekleri veren çekici, araç kurtarıcı firması olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Abonelik sistemimiz sayesinde bugün yıl boyu binlerce aracın transferini başarılı operasyon merkezimiz sayesinde gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

Hedef çekici güler yüzlü yapısı akıllı sistemleri kullanarak size gelmesi tüm olanakların size dair olması tamamen sizin içindir.